Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": OK radio: Rolerašima 11 medalja

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Dream of a beautiful home?

Dream Houses features beautifully designed houses, amazing interiors and the latest decorating trends. Subscribe today and start getting inspired.
From our sponsors
OK radio: Rolerašima 11 medalja
Sep 26th 2013, 00:03

Vranje - Takmičari ski kluba Besna Kobila iz Vranja osvojili su 11 medalja u 3. kolu Kupa Srbije, u disciplini Inline Alpine slalom (slalom na rolerima), održanom u Zaječaru minulog vikenda.
Srebrne medalje osvojili su: Kalina Pešić, Vuk Obradović, Mia Dedinac, Natalija Kostić i Marija Mitić. Bronzane medalje osvojili su: Anastasija Veselinović, Andrej Stojanović, Mila Stošić, Andrija Đorđević, Aleksandra Tasković i Despot Spasić. U ekipnom plasmanu ekipa ski kluba Besna kobila osvojila je prvo mesto sa 280 bodova, druga je bila ekipa Niša, a treća ski kluba Kraljevica iz Zaječara. U borbi za prvu titulu prvaka države u [...]