Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": RTV: Rukomet: Zaječar slavio u Crvenki

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
RTV: Rukomet: Zaječar slavio u Crvenki
Apr 28th 2013, 18:37

CRVENKA - U meču 24.kola rukometne superlige koji nije imao rezultatski značaj, Zaječar je kao gost lako slavio u Crvenki 32:27 koja je i teoretski izgubila sve šanse da izbegne ispadanje u Prvu ligu.
Gosti su od samog starta imali prednost, najčešće gol ili dva. Da sve ne bude rešeno već u prvom poluvremenu pobrinuo se raspoloženi golman Crvenke Mladen Mjerimačka. Početak drugog dela igre nagovestio je da možemo gledati neizvestan meč, ali je maksimum domaćih bilo izjednačenje u 38.minutu. Tada su se razigrali bekovi Zaječara Petković i Stanojević i obezbedili svom timu nedostižnu prednost, za konačnih +5. Najefikasniji u pobedničkoj [...]