Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Južne vesti: Naisa poražena u Zaječaru

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Južne vesti: Naisa poražena u Zaječaru
Apr 20th 2013, 20:14

U 20. kolu Superlige rukometašice iz Niša poražene su od Zaječara rezultatom 37:24 (15:14). Naisa je trenutno 6. na tabeli sa 16 bodova.
Rukometašice Naise nisu uspele da naprave iznenađenje u Zaječaru i da uzmu makar bod ekipi koja nije poražena 4 godine u domaćoj ligi. Naisa se dobro držala u prvom poluvremenu i domaćin je otišao na odmor samo golom prednosti, ali u drugom poluvremenu Zaječar je postigao 22 gola i slavio 17. put u sezoni. Naisa posle 20 kola ima 8 pobeda i 11 poraza. U narednom kolu niške rukometašice dočekuju Maks [...]