Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Južne vesti: Prvu probu Radnički imao sa Timokom

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Južne vesti: Prvu probu Radnički imao sa Timokom
Jan 28th 2013, 15:18

Na pomoćnom terenu stadiona Čair niški Radnički odigrao je nerešeno 1:1 sa Timokom iz Zaječara u prvoj kontrolnoj utakmici u ovoj godini. Na probi bili Cicmil i Milošević.
Prvu pravu proveru u spremanju za nastavak sezone Radnički je imao sa Timokom. Prvi gol u 7. minutu postigao je Stefan Cicmil (22), štoper iz podgoričke Budućnost koji je na probi. u 40. minutu Timok je izjednačio iz penala golom Stefana Jokovića. Trener Aleksandar Ilić je imao priliku da vidi na terenu i Milovana Miloševića (26), koji je stigao iz Srema, a igrao u Zvezdi i Americi. - Ovo je prva kontrolna utakmica posle napornog rada. [...]