Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Južne vesti: Naisa ubedljivo poražena od Zaječara

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Južne vesti: Naisa ubedljivo poražena od Zaječara
Jan 23rd 2013, 19:28

Rukometašice niške Naise izgubile su rezultatom 32:14 (14:9) u zaostalom meču 9. kola Superlige u hali Čair.
Naisa je povela sa 2:0 u 4. minutu i delovalo je da da će Nišlijke imati snage i mogućnosti da nanesu prvi poraz Zaječaru u prvenstevnim utakmicama od maja 2009. godine. U 7. minutu Naisa je povela sa 4:2, ali u naredna dva minuta gošće su preokrenule i povele sa 5:4. Naisa je samo u 11. minutu imala nerešen rezultat (5:5) i to je bilo poslednje izjednačenje na meču. U narednom periodu niška ekipa nije uspevala da nađe rešenje za Maju [...]