Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Radio 021: Uspešan debi Rnića na klupi RK Vojvodine

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Radio 021: Uspešan debi Rnića na klupi RK Vojvodine
Nov 17th 2012, 21:35

Rukometaši Vojvodine uspeli su da se oporave od šokantnog poraza protiv Partizana i da večeras trijumfuju protiv Zaječara sa 29:21 u meču 9. kola Superlige. Ovo je ujedno bila i debitantska pobeda novog trenera Momira Rnića koji je pre dva dana preuzeo ekipu. U prvom poluvremenu gosti su se dobro držali, u nekoliko navrata imali i vođstvo, ali su u nastavku dobre odbrane Abadžića, te jaka odbrana i efikasan napad doneli Novosađanima u [...]