Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Sportske.net: Opšta tuča u Šapcu bacila senku na 5. kolo Superlige

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Sportske.net: Opšta tuča u Šapcu bacila senku na 5. kolo Superlige
Oct 14th 2012, 10:09

Nepotpuno peto kolo Merkur Osiguranje Superlige odigrano je u subotu, a senku na rezultate pomenutog kola bacila je opšta tuča u Šapcu.
Naime, domaća Metaloplastika je slavila nad ekipom Zaječara u meču čiji je rezultat od 22:20 ostao u drugom planu. Naime, na minut do kraja utakmice, a nakon starta Županjca nad Arsićem, na teren su uleteli igrači oba tima i na terenu je nekoliko minuta vladala opšta tuča u kojoj se nije znalo ko koga udara. Nakon nekoliko minuta strasti su se smirile, utakmica je nastavljena sa dva igrača domaćih na terenu i tri gostujuća rukometaša. [...]