Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": B92: Treća pobeda rukometaša Zvezde

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
B92: Treća pobeda rukometaša Zvezde
Oct 27th 2012, 22:21

Rukometaši Crvene zvezde zabeležili su treću prvenstvenu pobedu u Merkur osiguranje Superligi pošto su u Beogradu sa 33:31 (17:14) pobedili ekipu Zaječara,
U dvorani "Šumice" je odigran neizvestan meč, ali su gosti sem vođstva od 2:0 u prvim minutima utakmice bili u rezultatskom zaostatku. Pola minuta pre kraja meča Zvezda je imala gol prednosti, a pobedu je potvrdio svojim osmim golom najbolji strelac "crveno-belih" na ovom meču Nikola Dokić Trener Crvene Nenad Peruničić je u 56. minutu pri rezultatu 29:28 zatražio tajm-aut, a sa dva brza gola Šljivančanina i Živkovića Zvezda je stigla [...]