Saturday, September 29, 2012

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Južne vesti: Treći poraz Železničara u Superligi

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Južne vesti: Treći poraz Železničara u Superligi
Sep 29th 2012, 23:38

Rukometaši Železničara iz Niša poraženi su rezultatom 36:25 (17:11) u trećem kolu Superlige u hali Čair.
Ni treći meč u sezoni niški rukometaši nisu uspeli da završe makar sa bodom. Posle poraza od Zaječara i Crvenke, Kolubara je nadigrala Nišlije u hali Čair. Ubedljiv poraz niko nije očekivao, pa bi trebalo da se preduzmu neki koraci ako Železničar želi i sledeće sezone u elitu. Niški tim vodio je samo jednom na utakmici i to u drugom minutu kada je Stefan Jovanović postigao prvi gol na meču. Do 9. minuta (4:4) držao se Železničar, ali to je [...]