Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Južne vesti: RK Železničar izgubio od Zaječara u Čairu

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Južne vesti: RK Železničar izgubio od Zaječara u Čairu
Sep 17th 2012, 20:32

U prvom kolu Superlige rukometaši Železničara poraženi su od novog prvoligaša ekipe Zaječara rezultatom 31:29 (15:14) u hali Čair u Nišu.
Da li se prvi mačići bacaju u vodu ili se po jutru dan poznaje, videćemo tokom ove rukometne sezone koju su rukometaši niškog Železničara počeli porazom od Zaječara. Niška ekipa je povela sa 2:0, a u 5. minutu imala čak 4:1. Dmaći su odolevali, a prvi put je Zaječar izjednačio u 13. minutu (6:6). Prvo vođstvo gostiju od 9:8 bilo je u 16. minutu, a od tog minuta Želja nije došao ni do izjednačenja. Rukometaši Zaječara su držali kontrolu nad [...]