Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": RTV: Timok odneo bodove sa Detelinare

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
RTV: Timok odneo bodove sa Detelinare
Aug 25th 2012, 21:04

NOVI SAD - Fudbaleri Novog Sada ni posle tri kola takmičenja u Prvoj ligi nemaju osvojen bod. U prvom nastupu pred svojim navijačima na Detelinari izgubili su od debitanta Timoka 2:1.
Ono što više brine od poraza je loša igra "kanarinaca" koji u duelu sa ekipom iz Zaječara nisu prikazali gotovo ništa u fazi napada. Gosti su do prednosti stigli u 14.minutu, iz jedanasterca. Ilić je bio u duelu sa Smiljanićem, sudija Srđan Jovanović iz Beograda je njegov start okarakterisao kao prekršaj, a siguran sa bele tačke bio je Aleksandar Stojković. Ništa vredno pomena nije se dogodilo do kraja poluvremena, a već na startu [...]