Gradonačelnika Zaječara nimalo ne interesuje što je prvi potpredsednik Vlade poručio kako ne može da se sedi u dve fotelje.
Svi poslanici koji imaju funkciju u izvršnoj vlasti vratiće svoj mandat u Skupštini Srbije, poručeno je iz kabineta prvog potpredsednika Vlade Aleksandra Vučića. On je tako reagovao pošto je Agencija za borbu protiv korupcije pokrenula postupak protiv nekoliko gradonačelnika koji su istovremeno i poslanici. Gradonačelnik Zaječara Boško Ničić, koji je zbog prijave najavio tužbu protiv Agencije, ironično je rekao da se oduzeo od straha, [...]
Vaš komentar
No comments:
Post a Comment