Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar": Južne vesti: Uspešan vikend pirotskih sportista

Naslovi.net - Pretraga vesti "zajecar"
Sve vesti na jednom mestu
Južne vesti: Uspešan vikend pirotskih sportista
Mar 25th 2013, 11:50

Fudbaleri Radničkog savladali su Kopaonik rezultatom 5:0, košarkaši Pirota bili su ubedljivi protiv Zdravlja, slavile su i rukometašice Pirota na gostovanju u Zaječaru, dok su rukometaši poraženi u derbiju protiv Vranja.
Fudbaleri Radničkog u najboljoj partiji ove sezone savladali su Kopaonik sa 5:0. Već od samog starta domaći su krenuli ofanzivno i već u 4. minutu su poveli golom Dimitrova posle odličnog ubacivanja Momića. Drugi gol postigao je Mančić iz penala pošto je šesnaestercu gostiju oboren Samardzić. Treći gol za Radnički postigao je Džunić koji je sjajno skočio posle kornera u 58. minutu. U strelce se upisao i rezervista Stojanov u 78. minutu, a [...]